O nas Usługi Powierzchnie Referencje Partnerzy Przetargi Praca w Mister Kontakt

Usługi
Wynajem powierzchni magazynowych i biurowych


Zabrze , budynek M1
Budynek M1 jest zbudowany na siatce słupów o rozstawie 9 m x 16 m. Składa się z 3 połączonych ze sobą hal magazynowych oraz z hali, w której prowadzone są przepakowania towarów. Każda z nich posiada własne pomieszczenia biurowe oraz sanitariat. Podstawowe wymiary budynku to 150 m x 63 m. Na jednym z dłuższych boków umieszczona jest przylegająca do budynku nitka bocznicy kolejowej. Drugi dłuższy bok posiada rampę samochodową ze stosownym palcem manewrowym wystarczającym do obsługi samochodów o ładowności 24 tony. Na jednym z krótszych boków jest umieszczony dwupoziomowy budynek biurowo - socjalny.

Zabrze, budynek M2
Budynek M2 składa się z 2 niepołączonych ze sobą hal magazynowych. Jedna  z nich posiada własne pomieszczenia biurowe oraz sanitariat. Jeden z dłuższych boków włączony jest w ogrodzenie całego obiektu magazynowego. Drugi dłuższy bok przylega do placu manewrowego. Posadzka magazynowa jest zbudowana z płyt betonowych i znajduje się na poziomie przyziemia. Każda z hal posiada jedną bramę i jedne drzwi.


Tychy , budynek M1
Budynek M1 jest zbudowany na siatce słupów o rozstawie 6 m x 6 m. Składa się z 4 połączonych ze sobą hal magazynowych. Jedna z nich posiada własne pomieszczenia biurowe oraz sanitariat. Podstawowe wymiary budynku to 93 m x 36 m. Posadzka w około 1/4 powierzchni jest zbudowana z karbowanych płytek ceramicznych, w 1/4 z utwardzonego mineralnie betonu ze zbrojeniem rozproszonym. Na pozostałej powierzchni znajdują się płytki lastrico. Posadzka magazynu znajduje się na poziomie przyziemia.

Tychy , budynek M2
Budynek M2 jest zbudowany na siatce słupów o rozstawie 6 m x 5,40 m. Składa się z 5 nie połączonych ze sobą pomieszczeń w tym 4 magazynowych i 1 biurowego. Do budynku przybudowane jest dodatkowo z krótszego boku pomieszczenie warsztatowe. Z obu dłuższych boków budynek posiada rampę samochodową. Posadzka w częściach magazynowych tego budynku jest zbudowana z płyt betonowych

 

created by e-production