O nas Usługi Powierzchnie Referencje Partnerzy Przetargi Praca w Mister Kontakt

Usługi
Magazynowe i Transportowe

Posiadając wykwalifikowaną kadrę pracowników z doświadczeniem nabytym przy ponad 10-cio letniej współpracy z Procter & Gamble Operations Polska Spółka z o.o. oferujemy szeroki zakres usług magazynowych i transportowych świadcząc je w sposób dający gwarancję rzetelności wykonanych prac, ich terminowości i wykonania zgodnie z zasadami poszanowania jakości.

Składowanie oraz procesowanie towarów
Oprócz składowania towaru na paletach w opakowaniach zbiorczych i kompletacji zleceń realizujemy prace pakowania, znakowania, etykietowania, foliowania. Usługi te świadczymy w dni robocze przez 24h. Możliwa jest również praca w ruchu ciągłym.
Obiekty magazynowe posiadają:

  • całodobową ochronę
  • system kamer TV wewnątrz i na zewnątrz obiektów
  • p.poż. system alarmowy
  • nowoczesny sprzęt transportu wewnętrznego
  • system składowania towarów m.in. w regałach wjezdnych DRIVE-IN

 
Transport 30-to paletowy (24t)
Nasza oferta to najwyższej jakości usługi dostosowane do potrzeb klienta. Doświadczenie w ładunkach całosamochodowych ,  profesjonalna obsługa to atuty dające naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa i terminowości dostaw.


Transport kolejowy
Posiadając bocznicę kolejową z 4 bramami załadunkowymi/rozładunkowymi i możliwość obsługi taboru kolejowego jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym potrzebom Klientów wykorzystujących taki środek transportu do prowadzenia swojego biznesu.


Logistyka
Prowadzimy działalność dążąc do tego aby nasz Klient uzyskiwał maksimum efektów przy minimum kosztów. W magazynach dokonywane są czynności rozładunkowe i załadunkowe przy równoczesnej kontroli ilości i jakości produktu. Przeznaczony do wydania towar możemy przygotować w postaci pełnych palet oraz towaru zmiksowanego na palecie przy utrzymaniu najmniejszych jednostek pakunkowych. System magazynowania jest administrowany za pomącą systemu komputerowego, przy zachowaniu zasad i reguł na życzenie klienta (np. FEFO, FIFO). Możemy wspomagać Klientów zarządzając stanami towarów w ich imieniu.


Inne usługi
Prowadzimy również usługi:

 • Przyjmowania, wydawania oraz obróbki dokumentacyjnej zwrotów i reklamacji
 • Obrotu paletami drewnianym

 

created by e-production