O nas Usługi Powierzchnie Referencje Partnerzy Przetargi Praca w Mister Kontakt

Usługi
Konfekcjonowanie towarów

Konfekcjonowanie (ang. co-packing) - zmiana pewnych cech informacyjnych towaru lub opakowania bez ingerencji w jego cechy fizyczne. Zwykle do konfekcjonowania są przeznaczone te grupy towarów które nie mogą być odpowiednio przygotowanie na fabrycznej linii produkcyjnej z różnych względów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale przeszkolonej i zorganizowanej kadrze oraz elastycznemu podejściu do potrzeb klienta jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt.
Posiadany przez nas park maszynowy pozwala na połączenie niemal każdego produktu w folie termokurczliwa lub luźną, jak i estetycznego zszycia towarów za pomocą zszywacza ręcznego lub maszynowego.
Przed rozpoczęciem projektu chętnie służymy pomocą techniczną w zakresie przepakowywania oraz konfekcjonowania produktu. Jesteśmy w stanie zaprojektować i przygotować niestandardowe zestawy w skład których wchodzą różnej wielkości oraz rodzaje towarów.
Każda seria przepakowanego towaru jest kontrolowana przez niezależny dział jakości co pozwala na uzyskanie gwarancji że gotowy produkt będzie pozbawiony wszelkich wad jakościowych.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych zakładek tematycznych, w których to dowiedzą się Państwo więcej na temat obszaru naszej działalności przepakowaniowej.

Pakowanie maszynowe w folie PE

Posiadamy dwie automatyczne linie do pakowania w folię termokurczliwą (polietylen). Przeznaczone są one do pracy ciągłej na skalę przemysłową. Maszyny te ze względu na krótki czas przezbrajania są szczególnie przydatne w przypadku potrzeby częstych zmian produkowanego asortymentu.
Obecnie możemy zgrzewać pakiety o max. wymiarach szer./dł./wys. 500x400x340 [mm]. Posiadamy możliwość zgrzewania opakowań kartonowych, butelkowych itp.
Średnia wydajność to 12 pakietów na minutę.
Wyprodukowane zgrzewki wyglądają estetycznie i nie wymagają dodatkowego opakowania w ich drodze do klienta detalicznego.Pakowanie maszynowe w folie poliolefinową oraz PCV

W naszej firmie posiadamy półautomat kątowy do pakowania pakietów folię termokurczliwą (poliolefinę oraz PVC). Może zgrzewać pakiety o max. wymiarach szer./dł./wys. 400x500x250 [mm].
Urządzenie to przeznaczone jest do pracy ciągłej na skalę przemysłową. Można również ze względu na krótki czas przezbrajania wykonywać na nim z powodzeniem pakowanie krótkich serii towarów.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik folia jest idealnie dopasowana do zestawu sprawiając miłe wrażenie dla klienta.
Posiadamy możliwość zgrzewania opakowań kartonowych, butelkowych itp.
Średnia wydajność to 8 pakietów na minutę.
Używając najwyższej jakości materiałów jesteśmy w stanie stworzyć zestaw promocyjny tak aby końcowy klient był w pełni zadowolony z zakupionego produktu.

Tworzenie zestawów promocyjnych

Tworzenie zestawów zwykle polega na połączeniu ze sobą dwóch lub kilku różnych produktów nie rzadko różniących się gabarytowo, w jedną całość.
Połączenie zestawów często odbywa się w sposób ręczny , za pomocą różnego rodzaju taśm samoprzylepnych, użycia specjalistycznych klejów, opakowań, czy też maszyn.
Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą oraz ogromnym doświadczeniem w tych procesach co pozwala nam sprostać również wysoce skomplikowanym lub niestandardowym zadaniom. Chętnie służymy pomocą techniczną podczas tworzenia Państwa projektu.

Etykietowanie

Proces ten polega na nanoszeniu żądanych informacji na gotowy produkt w postaci odpowiednio przygotowanej etykiety , która zostaje na nim umieszczona. Etykietę taką można nakleić bezpośrednio na produkcie w ściśle określonym miejscu w celu zwrócenia uwagi klienta lub naniesienia na produkt pożądanych informacji. Etykieta może też służyć zasłonięciu na wyrobie gotowym niepożądanych , a umieszczonych tam wcześniej informacji, zmiany lub naniesieniu kodu kreskowego, itp. Etykiety mogą być na stałe związane z produktem (np.: samoprzylepne), zakładane, przyczepiane lub w inny dowolnie wybrany sposób umocowane do produktu.
Mogą one posiadać kształty regularne lub nieregularne.
Wszelkie prace wykonywane są ręcznie co pozwala na precyzyjne umieszczenie etykiety we wskazanym miejscu.Nanoszenie kodów kreskowych oraz innych oznaczeń
Podczas procesu przepakowywania możemy tworzyć etykiety w celu oznaczenia wyprodukowanych nowych zestawów o nowymi kodami kreskowymi. Można nimi oznaczać zarówno opakowania zbiorcze jak i jednostkowe.
Posiadamy dobrej jakości oraz wydajności drukarki do drukowania etykiet na kalce termo transferowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu koszt wydruku etykiety nie jest wysoki zachowując wysoką jakość.
Na drukarkach możemy drukować różne rozmiary etykiet, jednak max. szerokości etykiety obecnie wynosi 110 [mm].
Druk etykiet z kodem kreskowym jest sprawdzany laserowym czytnikiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy pewni, że wydrukowany kod kreskowy z powodzeniem zostanie odczytany na urządzeniach klientów.
Osoby odpowiedzialne za nanoszenie kodów kodów na zestawy promocyjne lub oznaczeń na kartony wykonują to w sposób rzetelny i dokładny oraz są w sposób stały kontrolowane.

 

created by e-production